Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
WinRAR
DostindirProgramlar › WinRAR

WinRAR

Şimdi İndir
Windows Tümü - 2.10 Mb
Kullanıcı Puanı
3.51/5 - 55 kullanıcı katıldı
Sürüm:
5.40
Boyut:
2.10 Mb
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Bolide Slideshow Creator
Slayt Hazırlama Programı
Resimleri Video Yapma Programı
Photo to Video Converter Free
Password Cracker
Yıldızlı Şifreleri Görme Programı
Volfied
Volfied Oyunu
Easy Unrar, Unzip, Zip
Android için Sıkıştırılmış Dosyaları Açma Programı
Free RAR Password Recover
RAR Dosyalarının Şifrelerini Kırma Programı
WinRAR
WinRAR
WinRAR

Türkçe Son Sürüm

Muhammed
Son güncelleme: 07 Şubat 2017, Salı

Dosya Sıkıştırma Programı

WinRAR, bilgisayar kullanıcılarının haricinde zon zamanlarda Android gibi mobil kullanıcıların da en çok tercih ettiği dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programlarının en popüler olanıdır. RAR, ZIP benzeri dosyaları açma ve dosya sıkıştırma yapabilirsiniz.

Sıkıştırma ve onları açmak için bir programa ihtiyacın bulunuyorsa Winrar indir, gerisini düşünme. Windows PC ya da Android telefon tablet kullanıcısıysanız hiç tereddüz etmeden bu uygulamayı indirin ve cihazlarınızda bulundurun. Unutmayın: bir gün mutlaka size lazım olacaktır. Kurulumu son derece kolay olan programı ile dosya sıkıştırmak istediğinizde dosyaya sağ tuş tıklayarak (Arşive ekle) seçeneği ile kolayca sıkıştırabilir ve menüde bulunan diğer seçeneklerle sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

WinRAR her ne kadar ücretli kullanıma sahip olsada son kullanıcı için tamamen ücretsiz olarak bilgisayarlarında kullanabilmektedir. Türkçe dil desteği ve çok fazla sıkıştırma aracına yer vermesiyle en çok tercih edilen arşivleme programı olmuştur. Büyük boyuttaki dosyaları WinRAR ile sıkıştırabilir ve RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2 ve 7-Zip formatlarında olan dosyaları açabilirsiniz. İnternette sıkça kullanılmakta olan winrar part bölme ile dosya sıkıştırmak veya winrar part birleştirme ile açmakta çok kolaydır. Örneğin bilgisayarınızda bulunan 700Mb boyurtundaki bir film dosyasını istediğiniz gibi (4,5,6,7 v.s.) parçaya bölerek sıkıştırabilir dosya paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Veya 50 Mb bir PDF veya Word dosyanızı 5 parçaya bölerek mail üzerinden gönderebilirsiniz.

WinRAR Özellikleri:
- Her türlü dosyayı sıkıştırabilme,
- ZIP sıkıştırabilir veya açabilir,
- Dosya üzerine yorum ekleyebilme,
- 128-bit şifreleme
- Bir çok arşiv içerisindeki parametreleri aynı anda işleyebilme
- Büyük boyutlu dosyalar için sıkıştırma veya açabilme desteği.

WinRAR için Yapılan Yorumlar..
WinRAR için Patron dedi ki; @ 13.03.2015
Winrar ile istediginiz herşeyi sıkıştırabilir veya açabilirsiniz. Türkçe desteğinede sahip olduğundan bundan başka dosya sıkıştırma ve açma programı aramanıza gerek yok arkadaşlar.
WinRAR için ManYaX dedi ki; @ 02.09.2013
arkadaşlar ben yıllardır kullanırın deneme sürümünü sorunsuz çalışıyor. her türlü arşiv dosyasını açabiliyor mail gönderiyorken 10mb üstü olan dosyalarımı bununla part part bölebiliyorum, Türkçe sorunsuz
Bunlarda İlginizi Çekebilir