Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Scope (Periscope)
DostindirMobil UygulamalarAndroid › Scope (Periscope)

Scope (Periscope)

Şimdi İndir
iOS 9.0 ve üzeri - 101.0 Mb
Kullanıcı Puanı
3.55/5 - 11 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.9.2
Boyut:
101.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
iOS 9.0 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Mobil Uygulamalar
YouTube 4.5.17
Android Için Eski Model Cihazlara Youtube Iygulaması
WhatsApp Messenger
Android ve iOS Için WhatsApp Uygulaması
İnstagram
Android ve iOS için İnstagram Uygulaması
Facebook (Mobil)
Android Için Facebook Mobil Uygulaması
Facebook Messenger
Android ve iOS için Facebook Mesajlaşma Uygulaması
LiveScope
Android Için Periscope Canlı Yayın İzleme Uygulaması
Scope (Periscope)
Scope (Periscope)
Scope (Periscope)

Android ve iPhone Için Canlı Yayın Uygulaması

Doğukan
Son güncelleme: 01 Nisan 2017, Cumartesi

Twitter Üzerinden Sevdiklerinize Canlı Yayın Yapabilirsiniz

Scope (Periscope) uygulaması sayesinde sevdiklerinizle ya da arkadaşlarınızla birlikte dilediğiniz her yerde canlı yayınlar yaparak özel anlarınızı hep birlikte geçirebilirsiniz. Twitter kullanıcıları için hazırlanmış olan uygulama tüm kullanıcılara yönelik canlı yayın yapma imkanı sunar.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız veya Android tablet veya telefonlar üzerinden Twitter takipçilerinize canlı yayın yapabilirsiniz. Sosyal paylaşım sitesi Twitter tarafından geliştirilmekte olan uygulama ile en güzel anlarınızı sosyal çevremizle paylaşabilir, canlı yayın sırasında yorum yapabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra bir Periscope hesabı oluşturabilir veya Sign in with Twitter linkine tıklayarak Twitter hesabıyla giriş yapılabilirsiniz. Periscope iphone ve android cihazlar ile dünyaya canlı video yayınlamanıza olanak tanır.

Canlı yayın anında takipçilerinize bildirilerek gerçek zamanlı olarak yayına katılmalarına, yorum ve kalp göndermelerine olanak tanınır. Ne kadar fazla kalp alırsanız, ekranda o kadar güçlü çırpınırlar. Son günlerin en popüler uygulaması olan Periscope, en güzel özelliklernden bir taneside sadece dilediğiniz arkadaşlarınıza özel yayınlar yapabilirsiniz. Canlı yayına sadece seçtiğiniz kişileri davet ederek onlarla paylaşım sağlayabilirsiniz.

Uygulama üzerinden yayın başlatacağımız zaman takipçilerimize bildirim gönderiliyor. Bu bildirimler sayesinde tüm arkadaşlarımız canlı yayın yapma hazırlığı içerisinde olduğumuzu görebiliyor ve müsaitlik durumlarına göre yayına katılabiliyorlar. En son gelişme sayesinde uzun süredir beklenen Periscope Android samsung ve diğer tüm cihazlara indirilmeye başlandı. Artık uygulamayı Android (telefon ve tablet) cihazlarınızda kullanarak kendi canlı yayınınızı yapabilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir