Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Microsoft Word 2016
DostindirMasaüstü Programları › Microsoft Word 2016

Microsoft Word 2016

Şimdi İndir
Windows 7 ve üzeri -
Kullanıcı Puanı
2.00/5 - 5 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Masaüstü Programları
Windows Movie Maker Türkçe
Film Editörü Movie Maker indir
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Photo Slide Show
Slayt Yapma Programı
Office 2016
Ücretsiz Microsoft Ofis Programı
Microsoft Office 2010
Windows için Ofis Yazılım Programı
MathType
Matematiksel Sembol Programı
Microsoft Word 2016
Microsoft Word 2016
Microsoft Word 2016

Office 2016

Muhammed
Son güncelleme: 20 Aralık 2016, Salı

Microsoft Word, en tanınmış ve en yaygın kullanılan metin işlemcilerinden biridir. Office 365 aboneliğiyle Word 2016’yı şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Microsoft Word 2016, Word’ün en son sürümüdür.

Kolay okuma deneyimi ve birlikte çalışma olanağı ile Microsoft Word 2016'da online çalışın veya çevrimdışı kullanım için uygulamayı indirin.

Daha kolay bir şekilde etkili belgeler oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü biçimlendirme araçlarıyla belgenizi istediğiniz gibi özelleştirin. Word, tam ihtiyacınıza göre belgeler tasarlayabileceğiniz özellikler sağlar. Sadece dil bilgisini ve yazımı denetlemekle kalmayıp yazılarınızı geliştirecek stil önerileri de sunan gelişmiş yazım denetleme aracı Düzenleyici, belgelerinize son rötuşları yaparken yardımcı olur.

İstediğiniz yerde, istediğiniz kişiyle birlikte çalışan
Gerçek zamanlı olarak beraber çalışın:
Word ile tümleştirilen Skype sayesinde siz ve ekibiniz sohbet edebilir ve gerçek zamanlı olarak birlikte belge yazabilirsiniz. Belgelerinizde değişiklikler yaptıkça, geliştirilmiş sürüm geçmişini kullanarak önceki taslaklara dönebilirsiniz.

Uyum içinde ilerlemeyi sağlayın:
Değişiklikleri izleme özelliğini kullanın ve üzerinde konuştuğunuz metnin hemen yanına yorum ekleyerek düşüncelerinizi paylaşın. Herkes, konuşmaya katılabilir ve metin, düzen veya biçimlendirmede yapılan değişiklikleri yakından takip edebilir.

Paylaşmak artık daha basit:
Tek bir düğmeye tıklayıp paylaşarak, diğer kişileri belgelerinizi düzenlemeleri veya görüntülemeleri için anında davet edin. Erişim denetimlerini kolayca yönetin ve bir belge üzerinde kimlerin çalıştığını görün.

PDF dosyalarıyla çalışın:
İşte çok seveceğiniz bir zaman kazanma aracı: PDF’leri masaüstünüzde Word'de açarak paragraf, liste ve tablo gibi içerikleri sanki Word'de oluşturmuşsunuz gibi düzenleyin. Bu dosyaları PDF veya Word belgesi olarak kaydedebilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir