Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Kaos2
DostindirOyunlar › Kaos2

Kaos2

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.30 Gb
Kullanıcı Puanı
3.00/5 - 3 kullanıcı katıldı
Sürüm:
Boyut:
1.30 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Oyunlar
GTA Vice City Kurtlar Vadisi
Grand Theft Auto : Vice City Oyunu için Kurtlar Vadisi Modu
Need For Speed 2 Underground Trainer
NFS Underground 2 Hile Programı
Wolfteam Wall Hack
Wolfteam Oyunu Hilesi
King Oyunu
King, Rıfkı Oyunu
Kaos2
Kaos2
Kaos2

Ücretsiz Türkçe MMORPG Oyunu

Muhammed
Son güncelleme: 18 Ağustos 2016, Perşembe

Kaos2, uzak doğu medeniyetlerinin derinliklerinde maceraya çıkabileceğiniz MMORPG oyunu. 7/24 PVP Haritası, efsane kale savaşları, köy baskınları, kervan savaşları, oto bot sistemi ve fazlası bu oyunda seni bekliyor.

Eğlenceli ve sizi uzun süre oyalayacak bir online rol yapma oyunu arıyorsanız hoşunuza gidebilecek oyunlar listesini Kaos2'yi eklemeyi unutmayın.

Bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Kaos 2'de uzak doğu medeniyetlerinin derinliklerinde maceraya çıkmaya hazır mısın? 7/24 PVP Haritası, efsane kale savaşları, köy baskınları, kervan savaşları, oto bot sistemi ve fazlası seni bekliyor. İmparatorluk sistemi üzerine geliştirilmiş, Köy, Kale ve Eyalet savaşlarının barındıran, amansız mücadelelerin gerçekleşeceği, kale savaşı ağırlıklı bir online oyundur. Gök Büyücü, Muhafız, Kızıl Büyücü, Şifacı ve Dövüşçü sınıflarından birini seçerek oyuna dahil olabilirsin.

Kaos2'de sabit olarak ilerlemenizi gerektirecek bir iş yoktur. Tüm oyuncular karakter gelişimlerini hızlandırmak için istedikleri duruma hiçbir kısıtlama olmaksızın serbest biçimde ulaşabilirler. Oyun içerisinde takım ve klan olmaksızında ilerlemeniz mümkün, bunların ekstra katkısı biraz daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır.

7/24 Aktif PVP Haritası
Köy, Şehir ve İmparatorluk Savaşları
Takım ve Klan ile Kervan Koruma
Zindanlar ve Acımasız Bosslar
Geliştirilebilen Binekler
Birbirinden Eğlenceli Etkinlikler
Oto-bot ve Oto-yön Sistemi

Kaos2 için Yapılan Yorumlar..
Kaos2 için Hakan DEMİR dedi ki; @ 29.08.2016
beş para etmez bi oyun yönetimin desteklediği çarlar mı dersin desteklenen klanlar mı dersin ne kadar adaletsizlik varsa hepsi bu oyunda. etkinlik yaparlar ödülleri vermezler. oyunculardan birine 250k puan verdiler klanın birine köy hediye ettiler. adamlar daha oyunun başında cıvıttılar. aynı eski yönetim yine aynı şeyler yakında kimse kalmaz oyunda zaten 2-3 tane kalabalık klan oyunu bıraktı daha da azalacak oyuncusu en fazla 2 ay sonra oyuncudan eser kalmaz yine boşalır bu oyun tavsiyem vakit kaybetmeyin. emeğinize ve paranıza yazık?
Bunlarda İlginizi Çekebilir