Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 14 Şubat 2017, Salı günü eklendi.
Yerli Yapım Potentia Destek Bekliyor

Yerli Yapım Potentia, 6 tane üniversite öğrencisi tarafından geliştirilen third person shooter stealth survival türünde, post apocalyptic evrende geçen oyundur.

2017 yılı içerisinde tam sürüm olarak oyuncularla steam üzerinden sunulacak olan Potentia, bu süreçte ücretsiz bir demosuda oyuncuların beğenisine sunulacak. Victor ile hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da karakterin başına gelen sıkıntılarında ona yardım etmeye çalışıyorsunuz.

Bu oyunun Steam'e gelmesine yardım edin.

Yapımcu Açıklaması:
Bu sabah nasıl uyandığınızı düşünün. Pencereden dışarıya bakarken gülümsediniz mi? Bir göz kırpmak için gerekenden kısa zamanda o bildiğiniz dünyanın yok olduğunu düşünün. Bildiğiniz dünyanın yerini bir harabeye bıraktığını. Şimdi bir zamanlar çalıştığınız, yaşadığınız yerler alevler içerisinde bir yıkıntı.

Bu kıyamet içerisinde ne kadar hayatta kalmayı başarabileceksiniz? Toplumu parçalanmaktan alıkoyan tek şey yasalar mı? Yasanın ve otoritenin eksikliğinde insanlar insanlığı devam ettirmek için birleşecekler mi?

O talihsiz günde her şeyin daha iyiye gideceğini düşünmüştük. Yıllar süren ve acılarla dolu bir savaştan sonra nihayet hakkettiğimiz mutlu sona ulaşacağımızı. Ama insanoğlunun doğası tüm gerçekliğiyle beraber kendini gösterdi. Değer verdiğim insanların çoğu uzun zamandan beri aramızda yoklar. Hayatta kalanlar ise bir zamanlar tanıdığım insanlardan çok farklılar. Geri gelmeyecekler. Öyleyse yapabileceğim tek şeyi yapacağım. Hayatta Kalacağım Victor.

Özellikleri:
Third Person Survival Shooter.
Gizlilik yada aksiyon, Seçim senin.
Sürükleyici hikaye.
Etkileyici karakterler.
Post apokaliptik evren.

Potentia oyununun Steam Greenlight adresi: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=862626249&tscn=1486926540

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz