Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber

Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Eylül tarafından 04 Ağustos 2014, Pazartesi günü eklendi.
Bilgisayarınızda önem verdiğiniz dosyalarınızdan herhangi birini geri dönüşüm dahil sildiyseniz dert etmeyin.
Silinen Dosyaları Geri Getirmek

Bilgisayar kullanıcılarının en çok korktuğu şeylerin başında gelmekte olan herhangi bir dosya, resim, fotoğraf veya video gibi bilgisayarlarında bulunan dosyaların silinmesi yer almaktadır. Bilgisayarınızda önem verdiğiniz dosyalarınızdan herhangi birini geri dönüşüm dahil sildiyseniz dert etmeyin. Silinen dosyaları geri getirebileceğiniz programları sizlere bu yazımızda sunacağız.

Bu gibi durum her bilgisayar kullanıcısının başına gelmektedir. İşte bu gibi durumlarda dijital kamera, mp3 player, harddisk veya harici tüm depolama cihazlarınızdaki silinen dosyaları, resimleri, müzikleri v.s. geri getirebileceğiniz ücretsiz programları sizlere tanıtmak istiyorum.

Yanlışlıkla veya bilerek silinerek geri dönüşüm kutusuna gönderilen dosyaları geri dönüşüm kutusundanda sildiğiniz zaman artık başınız dertte gibi görünmeltedir. İster iyi bir bilgisayar kullanıcısı olun istersenizde acemi bir kullanıcı olun yine de dert etmeyin.

Sizler için tanıtımını yapmış olduğumuz bu ücretsiz uygulamalardan herhangi bir tanesi ile bu gibi dertlerinize çare olabileceksiniz. Aşağıdaki linklerde en iyi ücretsiz olarak kullanabileceğiniz silinen dosyaları geri getirme uygulamalarını bulabilirsiniz.

Recuva
Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı
ToolWiz File Recovery
Ücretsiz Dosya Kurtarma Programı
Free Undelete
Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Bunlarla da İlgilenebilirsiniz