Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Doğukan tarafından 15 Şubat 2017, Çarşamba günü eklendi.
Popüler sanal gerçeklik oyunu Pokemon Go, yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile birçok farklı yeni özelliğe kavuşuyor.
Sevilen mobil oyun Pokemon Go için güncelleme!

Pokemon Go için büyük bir güncelleme geliyor. Popüler sanal gerçeklik oyunu Pokemon Go, yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile birçok farklı yeni özelliğe kavuşacak. İlk çıktığı günden bugüne kadar en çok oynanan mobil oyun olarak rekorları alt üst etmeyi başaran Pokemon GO, yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile birçok farklı yeni özelliği bünyesinde barındıracak.

Niantic firması yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni gelecek bu güncellemenin sayesinde oyuncular birbiri arasında pokemon ticareti yapabilecek. Ayrıca güncellemenin getirdiği bir diğer yeni özellik ise, düello modu. Oyuncular bu yeni özellik sayesinde istedikleri kişiyle karşılıklı savaşabilecek. Özellikle oyun içi hareketliliği ve rekabeti tavan yaptırması beklenen bu güncelleme sayesinde, zaten çok büyük olan Pokemon Go oyuncu kitlesinin daha da büyümesi hedefleniyor.

Güncelleme ile birlikte çokça konuşulacak Ticaret ve Düello modları hakkında şimdili çok fazla bir bilgi bulunmuyor. Dedikodulara göre Düello modunda savaşı kazanan kişi aynı zamanda kaybeden kişinin pokemonunu da almaya hak kazanacak. İşte Pokemon oyunu bu mod ile kızışmaya başlayacak.

Pokemon Go Android
Android için Pokemon Oyunu
Pokemon Go iPhone
iPhone için Pokemon Oyunu
Bunlarla da İlgilenebilirsiniz