Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Google Nik Collection
DostindirMasaüstü Programları › Google Nik Collection

Google Nik Collection

Şimdi İndir
Windows 7 ve üzeri - 429.0 Mb
Kullanıcı Puanı
2.33/5 - 3 kullanıcı katıldı
Sürüm:
1.2.11
Boyut:
429.0 Mb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
Türkçe
İşletim Sistemi:
Windows 7 ve üzeri
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Muhammed
Dostindir Masaüstü Programları
Windows Movie Maker Türkçe
Film Editörü Movie Maker indir
Heka imece
Mouse ve Klavye Hareketlerini Kayıt Programı
Photo Slide Show
Slayt Yapma Programı
Gboard
Android ve iOS Için Google Klavye Uygulaması
Star Wars
Android ve iOS Için Star Wars
Nexus Root Toolkit
Nexus Telefon ve Tablet İçin Root Yapma Programı
Google Nik Collection
Google Nik Collection
Google Nik Collection

Fotoğraf Düzenleme Programı

Muhammed
Son güncelleme: 26 Mart 2016, Cumartesi

Google, fotoğraf düzenleme araçlarına yer veren Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. Google Nik Collection, bilgisayarınızda sahip olduğunuz fotoğraflarınız üzerinde profesyonel düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir fotoğraf düzenleme programı. Google imzası taşıyan bu uygulama filtre, efekt, düzenleme aracı gibi pek çok özelliği barındırmakta.

Karmaşık maskeler ve seçimlerle zaman kaybetmeden, fotoğraflarınızın yalnızca rötuş gerektiren kısımlarını bölgesel olarak düzenlemek için U Point® teknolojisini kullanın. Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, Dfine türünde güçlü ve etkili retro efektlere sahip olan program ile fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ekipmana sahip olmasanız bile aradığınız fotoğrafı elde edin. Geleneksel kameralardan esinlenen efektler sizi fotoğraf geliştirmenin klasik çağına götürür. 10 farklı Araç Kombinasyonu arasından seçiminizi yapıp bunların efektlerini kolayca uygulayabilir veya sevdiğiniz analog özellikleri bir araya getirmek için Kamera Kiti'ni kullanabilirsiniz.

Mükemmel görüntüye ulaşın
Karanlık odada kullanılanlarla aynı efsanevi işleme tekniklerini uygulayın. Bir hazır ayar seçerek profesyonel tarza sahip fotoğraflar oluşturun, ardından ince ayar yaparak efekti kişiselleştirin. Fotoğraflarınızı hoşunuza giden biçimde geliştirmek için bir, iki aracı, hatta 14 Aracın tümünü seçin.

Daha fazla denetim
Artık karmaşık katmanlara veya maskelere ihtiyaç duymadan, denetim noktalarıyla bir efekti bölgesel olarak ekleyerek veya kaldırarak fotoğraflarınız üzerinde daha hassas bir denetime sahip olabilirsiniz. Control Points (Denetim Noktaları) şimdi Basic Adjustments (Temel Düzeltmeler), Dirt & Scratches (Kir ve Çizikler), Light Leaks (Işık Sızıntıları) ve Photo Plate (Fotoğraf Tabakası) Araçlarıyla birlikte kullanılabilir.

Henüz Yorum Yapılmamış... İlk Yorumu siz yapın!!
Bunlarda İlginizi Çekebilir