Windows
Windows
Mobil
Mobil
Android
Android
iOS
iOS
Web Uygulamaları
Online
Oyunlar
Oyun
Haberler
Haber
Android Studio
DostindirProgramlar › Android Studio

Android Studio

Şimdi İndir
Windows Tümü - 1.89 Gb
Kullanıcı Puanı
3.36/5 - 22 kullanıcı katıldı
Sürüm:
2.3.2.0
Boyut:
1.89 Gb
Lisans:
Ücretsiz
Dil:
İngilizce
İşletim Sistemi:
Windows Tümü
Üretici
Editör Puanı:
Editör:
Doğukan
Dostindir Programlar
Dumpper
Kablosuz Ağ (WiFi) Şifre Bulma Programı
Bolide Slideshow Creator
Slayt Hazırlama Programı
Resimleri Video Yapma Programı
Photo to Video Converter Free
Password Cracker
Yıldızlı Şifreleri Görme Programı
FL Studio
Müzik Yapma Programı
Free Studio
Türkçe Müzik Ve Video Düzenleme Programları
Photo Studio
Android için Fotoğraf Efekti Uygulaması
Android Studio
Android Studio
Android Studio

Android İçin Uygulama ve Oyun Yapma Programı

Doğukan
Son güncelleme: 04 Mart 2017, Cumartesi

Android için oyun ve uygulama geliştirmek isteyenlerin yardımcısı

Android Studio, Android telefon ve tablerler için uygulama geliştirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama geliştirme ve oyun yapma programıdır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu ücretsiz Android oyun ve uygulama geliştiricisi Google tarafından hazırlanmıştır.

Android işletim sistemine sahip cihazlar için uygulama yazabilir, geliştirebilir, tasarlayabilir ve test etme gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Android Studio ile Android Uygulamaları Geliştirin. Android Studio 2.0 ile birlikte geliştiriciler yazdıkları uygulamayı geniş bir Android cihaz yelpazesinde test ederek uygulama kalitesinde iyileştirmeler sağlayabilecek.

Android telefon ve tablet için uygulama yazmak isteyenler için gelişmiş programlardan biridir. Yazmış olduğunuz uygulamalardaki sorunları çözme işlemlerindede kullanabilirsiniz. Google tarafından hazırlanan bu uygulama ile uygulama geliştirebileceğiniz gibi varolan uygulamalardaki sorunları çözebilir veya onları geliştirebilirsiniz. İçerdiği SDK araçlarıyla Android uygulamalarını tasarlama, test etme ve hata ayıklama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Android için Oyun veya Uygulama geliştirmek isteyen kullanıcılara Google tarafından geliştirilmekte olan Android Studio adlı programı kullanmalarını tavsiye ederim. Sahip olduğu SDK araçlarıyla Android uygulamalarını tasarlama, test etme ve hata ayıklama işlemlerinin hızlıca yapabilirsiniz.

Bu programın çalışması için bilgisayarınızda Java SE Development Kit olması gerekiyor. Android cihazlar için uygulama geliştirmek istiyorsanız oldukça geniş kapsamlı olarak tasarlanmış ücretsiz bir program olan Android Studio işinize çok yarayacaktır. İçerisinde sahip olduğu bir çok Android geliştirici aracıyla birlikte kullanıcısına sunulmuştur.

Android Studio için Yapılan Yorumlar..
Android Studio için Mehmet Can dedi ki; @ 06.09.2013
bu siteden program indirmek çok güzel çoğu ücretsiz
Bunlarda İlginizi Çekebilir